KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073190
nr 1307 3190
Walter Fölser, "Insekt", tillskriven. Ej signerad. Olja på duk, 65x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:35:25
100 kr
150 kr
400 kr
1.100 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)